QC Lab Technician

Requisition ID 50967
Position Type FT Permanent
Recruiter #LI-MU1
Posting Type LI

Kerry

Kerry jest światowym liderem w dziedzinie smaku i odżywiania dla przemysłu spożywczego, napojów i farmaceutycznego. Każdego dnia współpracujemy z klientami, aby tworzyć zdrowsze, smaczniejsze i bardziej zrównoważone produkty, które są spożywane przez miliardy ludzi na całym świecie. Naszą wizją jest bycie najbardziej cenionym partnerem naszych klientów, tworzącym świat zrównoważonego odżywiania. Kariera w Kerry oferuje możliwość kształtowania przyszłości żywności, zapewniając jednocześnie możliwości odkrywania i rozwoju w prawdziwie globalnym środowisku.

Kerry Oleśnica

Zakład w Oleśnicy specjalizuje się w produkcji suchych panierek, przypraw i preparatów smakowych. Codziennie pracujemy jako dostawca towarów FMCG Tier 2 dla największych graczy w branży żywieniowej. Prawdopodobnie już teraz spożywasz produkty z naszej fabryki Kerry w Oleśnicy. Jesteśmy tu od ponad 20 lat i wciąż się rozwijamy.

Zakres obowiązków

  • Sprawdzanie surowców oraz wyrobów gotowych zgodnie z planem analiz,
  • przeprowadzanie badań organoleptycznych oraz fizyko-chemicznych surowców oraz wyrobów gotowych,
  • przygotowywanie prób produktów do badań w laboratoriach zewnętrznych,
  • obsługa systemu SAP: zarzadzanie statusami surowców oraz wyrobów gotowych, wpisywanie wyników analiz do systemu, plany kontroli, profile certyfikatów, kalibracja oraz obsługa sprzętu laboratoryjnego,
  • przeprowadzanie wymazów środowiskowych zgodnie z planem kontroli na dany miesiąc.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu Technologii Żywności lub pokrewnych,
  • Praktyczna znajomość norm ISO 22000, IFS, HACCP,
  • Wiedza w zakresie systemów jakości w przemyśle spożywczym,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Doświadczenie w pracy w zespole jakościowym w firmie spożywczej,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w systemie SAP.

Oferujemy

  • Pracę w nowoczesnym koncernie produkcyjnym, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do realizacji zadań,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program rekomendacji pracowników

W Kerry korzystamy z wiedzy naszych współpracowników, którzy wnoszą różnorodność kultur, środowisk, stylów życia i doświadczeń. Jeden zespół wspierający integracyjną kulturę, która przede wszystkim inspiruje do jedzenia i odżywia życie. Jedną kulturę, w której każdy wnosi swoje unikalne perspektywy i doświadczenia, aby wspólnie uczynić nas lepszymi. Jesteśmy zaangażowani w pielęgnowanie środowiska pozytywnego i integracyjnego, w którym każdy może być najlepszy, zarówno osobiście, jak i zawodowo.